Skočit na obsah Skočit na kompletní navigaci Skočit na zkrácenou navigaci Skočit na pravou stranu webu

Navigace

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Doporučené aktuality

Ovládání doporučených aktualit je možné pomocí klávesových zkratek, pro zastavení nebo spuštění přepínání aktualit lze pomocí klávesy mezerník. Samotné přepínání mezi aktualitami je možné pomocí levé a pravé šipky na klávesnici.

Pozastavit automatické přepínání aktualit Zobrazit předchozí aktualitu Zobrazit následující aktiualitu
 • Termíny svozů odpadu, plastů, papíru a bioodpadu 2021

  Termíny svozů odpadu, plastů, papíru a bioodpadu 2021

 • Vítejte ve Šternberku

  Vítejte ve Šternberku

 • Provoz kompostárny v roce 2021 beze změn

  Provoz kompostárny v roce 2021 beze změn

 • Ceník vodného a stočného ve Šternberku pro rok 2021

  Ceník vodného a stočného ve Šternberku pro rok 2021

 • Zastupitelé schválili rozpočet a změnu v místních poplatcích

  Zastupitelé schválili rozpočet a změnu v místních poplatcích

 • Majitelé psů si opět mohou vyzvednout speciální sáčky

  Majitelé psů si opět mohou vyzvednout speciální sáčky

 • Využijte mobilní rozhlas pro občany města Šternberka

  Využijte mobilní rozhlas pro občany města Šternberka

Obsah webu Šternberk.eu

Oprava mostu v Horním Žlebu uzavře silnici od 2. června

Správa silnic Olomouckého kraje bude opravovat most v Horním Žlebu, je s tím spojena uzavírka komunikace v místě mostu, která začne ve středu 2. června a potrvá do 31. října letošního roku.   Uzavírka bude vyznačena přechodným dopravním značením a bude řešena tak, aby byl umožněn přístup k sousedním nemovitostem.  

Objízdná trasa bude vedena obousměrně od Horního Žlebu po silnici tř. č. III/44429 do Dalova, dále po silnici tř. č. III/44430 do Horní Loděnice, po silnici tř. č. I/46 do Lipiny a Šternberka po silnici tř. č. III/44426, II/444, II/445, III/44429 do Dolního Žlebu a zpět.

Bližší informace o uzavírce naleznete zde: https://www.idsok.cz/vyluky/uplna-uzavirka-silnice-iii-44429-pred-obci-horni-zleb/.

Objízdná trasa pro veřejnou linkovou dopravu:  

Po předmětném úseku silnice III/44429 je provozována linka veřejné linkové dopravy 890331 Šternberk – Horní Loděnice – Moravský Beroun dopravcem VOJTILA TRANS s.r.o. V době uzavírky silnice bude linka provozována po objízdné trase. Ta povede ze zastávky Šternberk - Dolní Žleb, rest. zpět po silnici III/44429 Šternberk, III/44429 (Hvězdné údolí), Dvorská, obslouží zastávku Šternberk - Dvorská nebo po II/445 ul. Uničovská, Krampolova, Olomoucká, I/46 okružní křižovatka, I/46 Jívavská, I/46 Lipina, Horní Loděnice, III/44430 Dalov, III/44429 Horní Žleb, kde se autobus otočí, obslouží přemístěnou zastávku Šternberk - Horní Žleb a dále ve své trase směr Moravský Beroun.

Dopravní obslužnost Dolního Žlebu se Šternberkem budou zajišťovat i nové přímé spoje v rámci připravovaného výlukového jízdního řádu.

Zastávka Šternberk - Horní Žleb nebude obousměrně obsluhována v původní poloze, ale bude přemístěna o cca 90 m ve směru do Dalova, poblíž křižovatky s komunikací. Zastávky Šternberk - Dolní Žleb, rybník a Šternberk - Horní Žleb, kamenolom nebudou obousměrně obsluhovány bez náhrady.

Zastávka Šternberk - Dolní Žleb, restaurace ve směru na Dalov nebude obsluhována náhradou ve stejnojmenné zastávce Šternberk,Dolní Žleb,rest. (směr Šternberk), která bude sloužit pro odbavení v obou směrech. Zastávka Horní Loděnice, rest. bude obsluhována vybranými spoji dotčené linky v rámci připravovaného výlukového jízdního řádu.

Otáčení autobusů v Dolním Žlebu bude probíhat na místní komunikaci, kde jsou velkoobjemové odpadové kontejnery za nástupní hranou zastávky Šternberk - Dolní Žleb, rest. (směr Dalov). Otáčení autobusů v Horním Žlebu bude probíhat v prostoru křižovatky s místní komunikací,  kde jsou také velkoobjemové odpadkové kontejnery s obsluhou přemístěné zastávky Šternberk - Horní Žleb.

zákaz vjezdu - foto zákazové značky

pdfJízdní řád Horní Žleb

 

Pravá strana stránek

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2021:
13 479


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže

Skočit na začátek stránky