Šternberk - oficiální informační portál města

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Proběhla setkání s obyvateli místních částí Šternberka

Šternberský starosta Stanislav Orság, místostarostové Jiří Kraus a Libor Šamšula postupně navštívili místní části Šternberka, kterými jsou Dalov, Těšíkov, Krakořice a Chabičov, a diskutovali s obyvateli o záležitostech, které občany těchto místních částí tíží či o podnětech, které by pomohly zlepšit životní podmínky občanů v těchto lokalitách. Mimo místní části proběhla setkání také ve Lhotě a Dolním Žlebu.  

Setkání s občany se zúčastnili také radní Leo Czabe a vedoucí odboru investic a veřejných zakázek Miroslava Šestáková, vedoucí odboru vnitřních věcí Martina Horáková, vedoucí odboru životního prostředí Jarmila Fréharová a další.  

Každá místní část řeší jiné problémy a má různé požadavky, nejčastěji ale obyvatele trápí stav komunikací, odpady, vybavení dětských hřišť, bezpečnost a například v Chabičově aktuálně připravovaná výstavba kanalizace.

Setkání s občany místních částí bude probíhat za účasti vedení města minimálně jednou ročně, podle aktuálních potřeb i častěji. Občané mohou dále komunikovat se zástupci města prostřednictvím osadních výborů.

Děkujeme všem občanům místních částí, kteří se setkání zúčastnili, za jejich podněty a aktivní spolupráci.

1 mistni svatlov

 

 

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2019:
13 603


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže