Šternberk - oficiální informační portál města

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Seniorské zájmové kluby uspořádaly společné setkání

Příspěvková organizace Sociální služby Šternberk ve spolupráci s městem Šternberk uspořádala ve čtvrtek 7. června první společné setkání šternberských zájmových klubů pro seniory. Podnětem pro uspořádání této akce bylo přání samotných členů zájmových klubů, kteří se inspirovali podobnými akcemi v Olomouci a přáli si zorganizovat stejné setkání i ve Šternberku. Šternberské setkání bylo příležitostí prezentovat širokou škálu zájmových klubů pro seniory, které ve Šternberku fungují již několik let a neustále se rozrůstají. Součástí akce bylo i ocenění dlouholetých spolupracovníků organizace.

Ocenění za dlouholetou práci pro seniory a lidský přístup si převzali od starosty města Stanislava Orsága, místostarosty Michala Oborného a ředitelky příspěvkové organizace Sociální služby Šternberk Hany Dvorské předsedkyně Klubu seniorů paní Jarmila Patáková, paní Eva Spěváková – lektorka Jógy pro zdraví a pan Pavel Brancuzký – lektor Aktivizačního cvičení pro seniory.  Ředitelka příspěvkové organizace Sociální služby Šternberk dále ocenila za dlouholeté pracovní a profesní partnerství a spolupráci v oblasti poskytování sociálních služeb ředitelku příspěvkové organizace Sociální služby pro seniory Olomouc Karlu Boháčkovou.

Pro všechny účastníky byl připraven bohatý doprovodný program.  Příspěvková organizace Sociální služby Šternberk děkuje všem hostům a členům zájmových klubů  za hojnou účast na prvním setkání zájmových klubů pro seniory a za vytvoření příjemné a jedinečné atmosféry.

seniori 460 copy

seniori 1 seniori 2 seniori 3 seniori 4 seniori 5 seniori 6 seniori 7 seniori 8 seniori 9 seniori 10 seniori 11 seniori 12 seniori 13 seniori 15

 

Zdroj: Sociální služby Šternberk, p. o. 

Foto: David Sedlák, DS FOTO Šternberk  

 

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2019:
13 603


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže