Šternberk - oficiální informační portál města

HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2008

Volební období 2010 - 2014

Volební období 2010 - 2014

ČSSD

  1. Zemánek Jiří, Mgr., 1. místostarosta do 25.01.2012
  2. Svoboda Libor, RNDr.
  3. Konečný Pavel, Mgr.
  4. Oborný Michal, 1. místostarosta od 25.01.2012
  5. Nerušil Jaroslav

Nezávislá volba

  1. Stonawský Pavel, Ing., 2. místostarosta
  2. Puszkailer Leo, MUDr.
  3. Pospíšil Pavel
  4. Vojkůvková Alena, Mgr.

ODS

  1. Sedlák Jaromír, Mgr., starosta do 25.01.2012
  2. Kropáčová Bohumila, MUDr.
  3. Orság Stanislav, Ing., starosta od 25.01.2012
  4. Kaňáková Tamara, Mgr.

KSČM

  1. Šnajdr Antonín
  2. Vepřek Bořivoj, PhDr.

SOS pro Šternberk

  1. Endrödy Petr
  2. Bejdák Libor

KDU-ČSL

  1. Papica Lubomír, Mgr.
  2. Knopf Josef

TOP 09

  1. Šrámek Karel
  2. Czabe Leo

 V průběhu volebního období nikdo neodstoupil.

Ustavující Zastupitelstvo města Šternberka 10.11.2010:

zastup_v

Závěrečné Zastupitelstvo města Šternberka 24.09.2014:

zastup_v

 

Městský úřad Šternberk

Horní náměstí 16
785 01 Šternberk
IČ: 00299529
DIČ: CZ00299529

telefon: 585 086 111, 511
e-mail: podatelna@sternberk.cz
ID datové schránky: ud7bzn4

Počet obyvatel k 1.1.2019:
13 603


Historické foto

Současné foto

Fotogalerie z akcí

Videoreportáže